whatsapp
 
Hemen Ara

İstanbul Reklam Ajansları

26 Ekim 2020by dofcreative
https://dofcreative.com/wp-content/uploads/2020/10/istanbul-merkezli-reklam-ajansi.jpg

İSTANBUL REKLAM AJANSLARI

Google ya da sosyal medya üzerinden reklam vermek isteyen markalar alanında uzman reklam ajanslarıyla çalışmayı tercih eder. Türkiye’nin öncü şehri olan İstanbul Reklam Ajansları konusunda da öncü olmaya devam ediyor. DoF Creative İstanbul Merkezli Reklam Ajansları denilince akla ilk gelen isimlerden. Kreatif ajans, dijital ajans, sosyal medya ajansı ve Google ajansı gibi birçok alanlarda onlarca markaya hizmet veriyoruz.

 

İstanbul Reklam Ajansları Arasında Seçimin Nasıl Olmalı ?

Bir reklam ajansı ile stratejik ortaklığa sahip olmak, büyük bir fark yaratabilir .Dijital çağı yakalamış bir reklam ajansına ihtiyacınız var. İşletmeniz için doğru ortaklığı ararken göz önünde bulundurmanız gereken dört nokta var.

 

1)Tam Hizmet

Metin yazarlığı, grafik tasarım, web hizmetleri, sosyal medya ve video dahil olmak üzere kapsamlı yeteneklere sahip tam hizmet reklam ajansı, iş akışını kolaylaştırır ve daha verimli ve etkili yaratıcılık ve iletişim sağlar.

 

2)Sektör Uzmanlığı

Reklam ajansının başarı öykülerine ve sizin sektörünüzde yaptığı işlere bir göz atın. Pazarlama, iletişim ve tüketicilerin sevdiği ilham verici markalar oluşturmada usta olduklarından emin olun. İyi bir ajans, bu süreçte sektör ayrıntılarını öğrenebilir ve diğer sektörlerden edindikleri bazı bilgilerle sizi şaşırtabilir.

 

3)İyi Bir Araştırma ve Bütünsellik

Çoğu pazarlama stratejisi, markanızın yüzeysel imajından çok daha derine iner. Doğru reklam ajansı, işiniz hakkında sıfırdan tam bir anlayış geliştirir. Bölgenizi ve hedef pazarınızı mikroskop altına alır. Sorunların derinliklerine iner ve yapılacak işin sağlam bir temeli olması için temellerden başlayarak çözümler geliştirir. En önemlisi, iyi bir ajans dinler. Yalnızca pazarlamanızla değil, işinizle de başarmaya çalıştığınız şeyi anlar ve yaptığı her şey, bunu sizin için gerçekleştirmeye yöneliktir. DoF Creative olarak müşterilerimize sadece iş teslim etmiyoruz. Markanızı etkileyen iç ve dış baskılar hakkında bir anlayış geliştirerek ve bu bilinci yaptığımız her şeye dahil ederek iş ortağı oluruz. Böylece başarılı pazarlama ve reklamcılık sunuyoruz.

 

4)Kültür Uyumu

Tüm ajanslar, boyut ve hizmet bakımından benzer olanlar bile aynı değildir. Ne elde edeceğiniz büyük ölçüde onu oluşturan takıma bağlıdır, bu nedenle kültür, iyi bir çalışma ilişkisinden daha fazlası için önemlidir. Reklamlarınızın hedeflerine ulaşmasını sağlamanın anahtarıdır.

 

Son Bir Not: Yoğun Satış Konuşmasına Dikkat Edin

 

Son olarak, sizi anlaşmaya ikna etmek için yüksek tansiyonlu satış taktikleri kullanan herhangi bir ajans hakkında bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Rotayı tersine çevirmezseniz pişman olacağınız bir yola girebilirsiniz.

 

Harika bir reklam ajansı ile çalışma hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bugün bizimle iletişime geçin, size her şeyi anlatalım!

 

 

Dof Creative
https://dofcreative.com/wp-content/uploads/2020/09/dof-creative-footer.png
E-Bülten Üyelik

Dof creative ile ilgili haberlerden haberdar olmak için E-Mail adresinizi bize iletin.

  Hakkımızda

  Yaptığımız sitelerde kolayca müşterilerimiz tarafından düzenlenebilir bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) oluşturuyoruz. Bunun için bir çok testte tabi tutarak kullanıcıya kolaylık ve rahat erişimi amaçlıyoruz .

  Hakkımızda

  Yaptığımız sitelerde kolayca müşterilerimiz tarafından düzenlenebilir bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) oluşturuyoruz. Bunun için bir çok testte tabi tutarak kullanıcıya kolaylık ve rahat erişimi amaçlıyoruz .

  E-Bülten Üyelik

  Dof creative ile ilgili haberlerden haberdar olmak için E-Mail adresinizi bize iletin.

   Dof Creative tüm hakları saklıdır.