whatsapp
 
Hemen Ara
GOOGLE REKLAMLARI

Google Adwords Reklamları firmaların genelinin bulunduğu seviyelerden daha iyi seviyelere gelebilmesini ve müşteri potansiyeline ulaşmasını sağlayan dijital mecralardır.İnternetin hayatımıza girdiği günden itibaren bir çok dijital yenilik ile karşılaştık.Bütün bu gelişmeler kimi firmaları mutlu etti kimi firmalar için ise dogru stratejiler uygulamadıklarından dolayı kayıplara yol açtı.Bu yenilikler sayesinde istenilen sonuçlara erişimin daha kolay olabilmesi için arama motorları geliştirildi.Dof Creative sayesinde sizde bu yeniliklerden geride kalmayın bizimle iletişime geçin.

Google Adwords

İşletmeniz doğru zamanda doğru yerde olsun.

Google firmalara kendi alanlarındaki birçok rakibi geride bırakarak hedef kitlelerinin kolaylıkla erişebileceği güvenilir etkili ve kaliteli bir marka imajı oluşturmalarına olanak sağladı.

Google Reklam Nedir?

Google firmalar tarafından sunulmak istenilen ürün yada hizmetin hedef kitlelere iletilmesinde yardımcı olan bir çalışma algoritmasına sahip. Satışını yapmak istediğiniz herhangi bir ürün ile ilgili anahtar kelimeleri seçtikten sonra bu anahtar kelimelerde örneğin “kadın spor ayakkabı modelleri gibi” bir kelime geçiyor ise bu kelimeyi google da arayanlar sizi ilk sayfada görme olasılığına sahip olabilecekler.

Neden Google

Markanızı kitlelere duyurmak ve ürünlerinizi hedef kitlenize ulaştırmak için Google Reklamları büyük bir yarar sağlayacaktır.Google reklamları sizi hedef kitleninizin aramalarında size direk ulaşabilecegi bir marka haline getirebilir. Satış oranınızı yükseltebilir ve anahtar kelimeler ile stratejisi doğru olan bir reklam kanpanyası düzenleyerek bütcenizi gereksiz yere harcamadan verimli çalışmalar yapabilirsiniz.

Google Reklam modelleri;

Google adwords reklam modelleri 4 başlığa ayrılır bunlar; Arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, video reklamlar ve uygulama reklamlarıdır. Bu reklam modelleri ile reklam çıkabilmek için öncelikli olarak gmail hesabınızdan google adwords hesabı açmanız gerekiyor. Google Adwords Dünya’da ve Türkiye’de çok etkin olarak kullanılan bir sistem olduğu için adwords reklamlarınıza başlamadan önce firmanızı diğer firmalardan ayrıcak niteliklerini iyi belirlemeniz gerekiyor.

Google AdWords kullanırken şunlara dikkat etmelisiniz;

 • Bütçenizi en iyi şekilde belirlemek
 • Anahtar kelime çalışmasını iyi yapmak
 • Müşteri çekme odaklı olmak
 • Açılan sayfaların kontrollerini iyi yapmak
 • Hem arama hem görüntülü reklam ağlarından yararlanmak
 • Arama terimleri raporlarından yararlanmak
 • Sonuçları iyi analiz etmek ve buna göre optimizasyonlar yapmak
 • Yer hedeflemelerini iyi yapmak
Dof Creative
https://dofcreative.com/wp-content/uploads/2020/09/dof-creative-footer.png
E-Bülten Üyelik

Dof creative ile ilgili haberlerden haberdar olmak için E-Mail adresinizi bize iletin.

  Hakkımızda

  Yaptığımız sitelerde kolayca müşterilerimiz tarafından düzenlenebilir bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) oluşturuyoruz. Bunun için bir çok testte tabi tutarak kullanıcıya kolaylık ve rahat erişimi amaçlıyoruz .

  Hakkımızda

  Yaptığımız sitelerde kolayca müşterilerimiz tarafından düzenlenebilir bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) oluşturuyoruz. Bunun için bir çok testte tabi tutarak kullanıcıya kolaylık ve rahat erişimi amaçlıyoruz .

  E-Bülten Üyelik

  Dof creative ile ilgili haberlerden haberdar olmak için E-Mail adresinizi bize iletin.

   Dof Creative bir GÖKTAŞ YAPI Kuruluşudur.

   EnglishItalianRussianTurkish