whatsapp
 
Hemen Ara

Dijital Pazarlama

Dijital büyümenizi hızlandırmak için danışmanlığı ve bir ajansın yaratıcılığını harmanlayarak hizmet veriyoruz. Dijital pazarlama analiz ve stratejinin oluşturulması ile başlar.Çünkü, dijital pazarlama stratejisi ve yol haritası belli olan firmalar olmayanlara oranla çok daha hızlı hedeflerine ulaşır.Dijital pazarlama analizinden,web tasarımına,reklamdan,optimizasyona kadar bir çok bütünleşmiş hizmet veriyoruz.

Markanızın öne çıkmasını ve çok daha fazla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. İster sosyal medya kanalları olsun ister e-ticaret platformları markanızın ihtiyaç duyduğu reklam, tanıtım ve dijital pazarlamayı en doğru şekilde sizlere planlayıp daha sonra uygun bir şekilde sizlere sunuyoruz.

dijital-pazarlama

Dijital Pazarlama Teknikleri

İçerik Pazarlama Teknikleri

İçerik pazarlama marka hikayenizin anlatıldığı pazarlama yöntemidir. Sağlamış olacağımız içerikler resimler videolar yada haberler olabilir.İyi içerikler her zaman markanızın hikayesini anlatan içerikler olmalıdır.İçerik pazarlama markanızın ilişkisi olmayan müşteriler ile iletişim haline geçmenizi sağlar.İçerik görüntüleme ne kadar iyi olursa olsun içerikler iyi olmadığı sürece etkili olmayacaktır.

Sosyal Medya Araçları

Sosyal medya, markanızın marka konumlandırmasını sağlamak için ve hedef kitle ile iletişim kurmak için iyi pazarlama araçlarından biri haline gelmiştir.İyi bir stratejisi yapabilmek için şuanda güncel olan bütün sosyal medya kanallarını kullanabilmek gerekir.

Mobil Araçlar

Web sitenizin Akıllı telefon, tablet vb. gibi mecralara uyumlu olması google gibi arama motoru olan mecralardaki rekabet ortamına girmenizi sağlar. Hedef kitleye daha hızlı ve daha optimize bir şekilde ulaşabilmeniz için mobil araçların kullanımı çok önemlidir.

Site İçi Kampanya, Promosyon

Kampanya ve promosyonlar kullanıcıların harekete geçmesini ve stratejinizi iyi bir şekilde kullanmanızı sağlar. Kullanıcıları kampanyalarınız ve promosyonlarınız sayesinde web siteniz aracılığı ile satışa yönlendirebilirsiniz.

Hedefleme

Hedef kitlenizin aklında markanızı ve ürününüzü unutturmamak için basit ve güçlü bir şekilde yapılan tasarımlar ile onlara sosyal medya ve google adwords üzerinden yapılan reklamları göstermeye yarayan hedefleme yöntemidir.

Markanızı iyi bir şekilde konumlandırmak ve hedef kitlenize doğru bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir bizden teklif isteyebilirsiniz. Teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ajans olarak neler yapıyoruz ?

Google Adwords Reklam Kurgusu ve Stratejisi
Google Adwords Reklam Yönetimi ve Raporlaması
GDN (Görüntülü)Reklam Kurgusu ve Stratejisi
Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, YouTube Reklam Yönetimi ve Raporlaması
Dof Creative
https://dofcreative.com/wp-content/uploads/2020/09/dof-creative-footer.png
E-Bülten Üyelik

Dof creative ile ilgili haberlerden haberdar olmak için E-Mail adresinizi bize iletin.

  Hakkımızda

  Yaptığımız sitelerde kolayca müşterilerimiz tarafından düzenlenebilir bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) oluşturuyoruz. Bunun için bir çok testte tabi tutarak kullanıcıya kolaylık ve rahat erişimi amaçlıyoruz .

  Hakkımızda

  Yaptığımız sitelerde kolayca müşterilerimiz tarafından düzenlenebilir bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) oluşturuyoruz. Bunun için bir çok testte tabi tutarak kullanıcıya kolaylık ve rahat erişimi amaçlıyoruz .

  E-Bülten Üyelik

  Dof creative ile ilgili haberlerden haberdar olmak için E-Mail adresinizi bize iletin.

   EnglishItalianRussianTurkish